• ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

• W czwartek 22 czerwca w grupie 3 i 4 - latków odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola.

Na uroczystość przybyli rodzice oraz pani Dyrektor Hanna Ewertowska. Dzieci wystąpiły w części artystycznej, recytując wierszyki, śpiewając piosenkę. Następnie otrzymały dyplomy i drobne upominki. Pod koniec imprezy odbył się wspólny poczęstunek. Wszystkim dzieciom życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji, pełnych przygód i niezapomnianych przeżyć. Wyrazy uznania i podziękowania dla rodziców za wspólnie spędzony czas i owocną współpracę.(J. Koszyńska)

• FLY!...

• 21 czerwca dzieci z grup przedszkolnych wraz z uczniami klas I-III, korzystając z pięknej pogody, udali się na boisko, by wspólnie podsumować naukę języka angielskiego w roku szkolnym 2022/2023.

Obcojęzyczna piosenka o tytule "Fly" okazała się hitem zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych dzieci. Uczniowie bez problemu zapamiętali jej tekst, rozumieli ze słuchu na dowód czego obficie gestykulowali odpowiednio do jego treści, co dodatkowo zaktywizowało i zintegrowało ich ze sobą. Ruch i emocje  to najlepsi przyjaciele  efektywnej nauki małych dzieci. (J. Wilbrandt)