• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dyrekcja i rada pedagogiczna Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie zaprasza uczniów wraz z rodzicami na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dnia 1 września 2022 r. według harmonogramu:

8:00 – uroczysta Msza św. dla uczniów szkoły i oddziałów przedszkolnych (opiekę nad przedszkolakami podczas mszy zapewniają rodzice).

9:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – plac przed szkołą (w przypadku złej pogody - duża sala gimnastyczna)

9:15 – spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach

Równocześnie prosimy, aby w klasach młodszych na rozpoczęciu był obecny tylko jeden rodzic wraz z dzieckiem.

Dowożenie uczniów rano wg stałego grafiku, odjazd spod szkoły około godz. 10.00.