• Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

• KLAUZULA INFORMACYJNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SAMPŁAWIE

DLA KANDYDATÓW DO PRACY

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie Sampława 4, 14-260 Lubawa, tel 896459281, adres e-mail: zssamplawa@pc-plus.com.pl.

2. Inspektorem ochrony danych w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie jest Pani  Paulina Więckiel, z którą może się Pani/Pan skontaktować w sprawie ochronie ochrony danych za pośrednictwem adresu mailowego:  paulina.wieckiel@gptogatus.pl lub pod numerem telefonu 534860829.

3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach.

4. Pani/Pana dane osobowe, po wyrażeniu przez Panią/Pana zgody, będą przetwarzane na podstawie przepisów Kodeksu pracy, ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) oraz ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.) od dnia wejścia w życie w/w rozporządzenia oraz rozporządzeń wykonawczych.

5. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w której Pani/Pan będzie brała/brał udział.

6. Udostępnione dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

7. Przekazane na potrzeby niniejszej rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres trzech miesięcy.

8. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

9. W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.

……………………….……………….

(data i podpis osoby ubiegającej się o zatrudnienie)