• WYWIADÓWKA

Dnia 18 września 2023r.(poniedziałek) o godz. 16.00 dla klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych i o godz. 17.00 dla klas 4-8 odbędzie się wywiadówka (spotkania w klasach).

WYWIADÓWKA

Dnia 1 grudnia 2021r.(czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się wywiadówka (spotkania w klasach).

CHOINKA SZKOLNA

Dnia 17 stycznia 2020r. w godzinach 16.30 - 19.30 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie odbędzie się CHOINKA SZKOLNA, na którą zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i całą społeczność.

W programie przedstawienie teatralne, gry i zabawy dla wszystkich oraz dyskoteka. Największą atrakcją oczywiście będzie wizyta św. Mikołaja z prezentami dla uczniów (dla młodszych można dołączyć swoje paczki).

Autobus:

Osowiec - 15.45

Ludwichowo - 15.45

Rakowice - 15.50

Łązek - 15.55

Targowisko Dolne - 16.10

Rodzone 16.15

Papiernia - 16.20

WYWIADÓWKA

Dnia 5 grudnia 2019r.(czwartek) o godz. 16.30 odbędzie się wywiadówka.

UPAŁY W SZKOLE

W porozumieniu z Powiatową Stacją Sanittarno-Epidemiologiczna w Iławie przekazujemy do państwa wiadomości podstawowe informacje dotyczące zachowania sie w czasie upałów.

Informacje_nt_skutkow_zdrowotnych_nadmiernego_promieniowania_ultafioletowego_UV.doc

zasady_bezpieczenstwa_podczas_upalow.doc

z poważaniem

dyrektor szkoly

WAKACJE W PRZEDSZKOLU

Wakacje to przyjemny okres odpoczynku i rodzinnego relaksu. Jeśli jednak chcemy, aby w okresie wakacyjnym dziecko spędziło trochę czasu w przedszkolu, to warto o tym pomyśleć aby nie szukać dla dziecka dodatkowej opieki na wakacje.

Można zapisac dziecko  (do 14 czerwca 2019 roku) na dyżur wakacyjny w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie.

Jeśli w tym czasie nie możemy liczyć na pomoc rodziny, czy nie chcemy korzystać z dodatkowej opieki, warto pamiętać o zapisach do oddziału przedszkolnego w naszej szkole, który latem będzie prowadził dyżur.

Nie każdy rodzic czy opiekun może w tym czasie wziąć długi urlop, dlatego z pomocą przychodzą oddziały przedszkolne w szkole, które będą pełnić dyżury wakacyjne.

Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do oddziału przedszkolnego do pobraia w sekretariacie szkoły lub u opiekunek w przedszkolu lub na stronie szkoły

Wniosek_o_przyjecie_na_okres_wakacyjny_do_przedszkola.docx

WYWIADÓWKA

Dnia 13 marca 2019r.(ŚRODA) o godz. 16.00 odbędzie się wywiadówka.

W programie m. in. spotkanie z przedstawicielami Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Iławie - pogadanka nt.: "Jak pomóc dziecku z wyborze dalszej kariery zawodowej".

CHOINKA SZKOLNA

Dnia 8 lutego 2019r. w godzinach 16.30 - 20.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie odbędzie się CHOINKA SZKOLNA, na którą zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i całą społeczność.

W programie przedstawienie teatralne pt.: CALINECZKA, gry i zabawy dla wszystkich oraz dyskoteka. Największą atrakcją oczywiście będzie wizyta św. Mikołaja z prezentami dla uczniów (dla młodszych można dołączyć swoje paczki).

WYWIADÓWKA

Dnia 16 stycznia 2019r.(ŚRODA) o godz. 16.00 odbędzie się wywiadówka.

W programie m. in. spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej z Iławy nt. RACJONALNEGO ODŻYWIANIA DZIECI I MŁODZIEŻY.

WYWIADÓWKA

Dnia 27 listopada 2018r.(WTOREK) o godz. 17.00 odbędzie się wywiadówka.

W programie m. in. spotkanie z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

WYWIADÓWKA

Dnia 26 września 2018r.(ŚRODA) o godz. 17.00 odbędzie się wywiadówka.

W programie m. in. spotkanie z trenerem programu CYBERNAUCI.